ODDZIAŁ LECZENIA OTYŁOŚCI w OLSZTYNIE

Oddział Leczenia Otyłości, zwany OLO jest nowatorskim oddziałem, który ruszył w połowie kwietnia 2005 r. Skierowany jest dla wszystkich, którzy szukają sposobu na poprawienie swojej sylwetki, zachowanie sprawności ruchowej oraz poprawienie samopoczucia

Oddział oferuje pobyt całodobowy ponieważ ważne jest to aby na dwa tygodnie wyrwać pacjenta z jego dotychczasowego środowiska, nawyków. Plan dnia jest wypełniony zajęciami od rana do wieczora. Turnus trwa prawie dwa tygodnie i w tym czasie pacjent uczestnicy w zajęciach, które łączą trzy elementy: ruch, właściwą dietę, zabiegi. Organizowane są także spotkania z psychologiem i dietetykiem, które pomagają zrozumieć mechanizm odchudzania.

 

 


 

PORADNIA LECZENIA NIEPŁODNOŚCI ZYGOTA

Od października 2007 pojawia się pierwsza w województwie Warmińsko - Mazurskim placówka zajmująca się diagnostyką niepłodności i jej leczeniem poprzez technikę inseminacji wewnątrzmacicznej.

W przychodni można skorzystać z pomocy lekarzy ginekologów, urologa, dietetyka, psychologa, endokrynologa, logopedy - foniatry.

 

 


PORADNIA DIETETYCZNO - ŻYWIENIOWA DIETA SLIM 

 Zapraszam do Poradni Dietetyczno-Żywieniowej Dieta Slim w Bartoszycach wszystkich, którzy szukają porady dietetyka, a mieszkają w Bartoszycach, Kętrzynie, Lidzbarku Warmińskim, Górowie Iławeckim, Sępopolu i okolcy