Pierwsza wizyta  100 zł

Analiza masy i składu ciała metodą bioimpedancji elektrycznej (tkanka tłuszczowa, tkanka mięśniowa, woda), pomiar obwodów, wywiad żywieniowy i zdrowotny, porada dietetyczna, wspólne ustalenie celu.

Wizyta kontrolna 50 zł

Kontrola osiągniętych efektów, analiza masy i składu ciała.

Wizyta kontrolna 60 zł

Kontrola efektów terapii, analiza masy i składu ciała, modyfikacje jadłospisu.

7-dniowy plan żywieniowy 100 zł

Indywidualnie ułożony plan żywieniowy zbilansowany pod względem energii i składników odżywczych, dostosowany do trybu życia,  stanu zdrowia i preferencji smakowych.

Konsultacja bariatryczna 120 zł

Analiza masy i składu ciała metodą bioimpedancji elektrycznej (tkanka tłuszczowa, tkanka mięśniowa, woda), pomiar obwodów, wywiad żywieniowy i zdrowotny, porada dietetyczna,opracowanie wskazówek przed i/lub po zabiegu bariatrycznym.

Analiza składu ciała 30 zł

Pomiar masy ciała oraz analiza składu ciała metodą biompedancji (ocena zawartości tkanki tłuszczowej, tkanki mięśniowej, wody, zapotrzebowania kalorycznego i wieku metabolicznego)

NOWOŚĆ - Pakiet MINI 200 zł* 

W skład pakietu wchodzą: pierwsza wizyta, 7-dniowy plany żywieniowy

NOWOŚĆ - Pakiet MIDI 220 zł*

W skład pakietu wchodzą: pierwsza wizyta,  7-dniowy plan żywieniowy i  wizyta kontrolna. 

NOWOSĆ - MAXI 350 zł*

W skład pakietu wchodzą: pierwsza wizyta, 2 x 7-dniowe plany żywieniowe i  2 x wizyta kontrolna. 

NOWOSĆ – PAKIET MIESIĘCZNY 180 zł*

W skład pakietu wchodzą: 7-dniowy plan żywieniowy i  2 x wizyta kontrolna. 

NOWOŚĆ – PAKIET DWUMIESIĘCZNY 350 zł*

W skład pakietu wchodzą: 2 x 7-dniowe plany żywieniowe i  4 x wizyta kontrolna. 

Konsultacja on-line 80 zł

Wywiad żywieniowy i zdrowotny, porada dietetyczna. Konsultacja odbędzie się przez komunikator internetowy (Skayp, Messengger, Whats app)

Konsultacja on-line 170 zł

Wywiad żywieniowy i zdrowotny, porada dietetyczna wraz z opracowaniem 7 - dniowego planu żywieniowego. Konsultacja odbędzie się przez komunikator internetowy (Skayp, Messengger, Whats app)

Konsultacja kontrolna on-line 30 zł

Omówienie osiągniętych efektów

 

 

* Opłata za pakiet jest z góry na pierwszej wizycie. Termin wizyty kontrolnej może być umówione na spotkaniu lub telefonicznie/mailowo w późniejszym terminie, ale nie później niż przed upływem jednego (PAKIET MIDI, KONTYNUACJA)/dwóch (PAKIET MAXI I KONTYNUACJA II) miesięcy od rozpoczęcia pakietu. Opłata za nieodwołaną wizytę lub odwołaną "w ostatniej chwili" przepada. Zmiany terminu spotkania należy dokonać telefonicznie/ mailowo najpóźniej na 1 dzień przed planowanym spotkaniem.